تمدید فراخوان جشنواره پژوهش های ریتکس

تمدید فراخوان جشنواره پژوهش های ریتکس

به گزارش گوپا، مهلت ارسال طرح های پژوهشی دومین جشنواره ملی پژوهش های مسئله محور و کاربردی ˮریتکسˮ که تا اواسط اسفندماه ۱۴۰۱ بود، بنا به تصمیم دبیرخانه و با عنایت به درخواست متقاضیان، تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ تمدید گردید.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مجتبی جباری پور، مدیرکل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس، اظهار داشت: جشنواره ملی پژوهش های مسئله محور ریتکس با هدف ارتباط دهی چالش ها و مسأله های زیست بوم فناوری و نوآوری کشور و تحقیقات دانشگاهی و فعالیتهای پژوهشی در محورهای سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای کامپیوتری، سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، مواد پیشرفته و محصولات برپایه فناوری های شیمیایی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدیریت فناوری برگزار می گردد.
وی افزود" پیرو نیازسنجی انجام شده، بیشتر از ۱۲۰ اولویت پژوهشی از شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس احصاء شده است که پژوهشگران می توانند با رفتن به وبسایت ریتکس به نشانی www.retechs.ir، اولویت های پژوهشی را مشاهده و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در وبسایت یا ارسال فایل کاربرگ به ایمیل این جشنواره به آدرس Info@retechs.ir اقدام نمایند.
جباری پور از تمدید ثبت نام در این رویداد اطلاع داد و اظهار داشت: مهلت ارسال طرح های پژوهشی دومین جشنواره ملی پژوهش های مسئله محور و کاربردی "ریتکس" که تا اواسط اسفندماه ۱۴۰۱ بود، بنا به تصمیم دبیرخانه و با عنایت به درخواست متقاضیان، تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ تمدید گردید.
به نقل از ایشان، جوایز برگزیدگان جشنواره ریتکس در چارچوب بسته های حمایتی بلاعوض، تسهیلات و خدمات توانمندسازی، نمونه سازی و تجاری سازی در آیین اختتامیه جشنواره اهداء خواهد شد. همینطور تلاش خواهد شد ورود برگزیدگان جشنواره به زیست بوم نوآوری تسهیل گردد.1402/01/03
20:37:32
5.0 / 5
186
تگهای خبر: تحقیق , خدمات , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گوپا