دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد امروز منتشر می شود

دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد امروز منتشر می شود

به گزارش گوپا، دفترچه انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی امروز بر سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی روز دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته ها است، از امروز چهارشنبه مورخ ۱۰ خرداد از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از فردا پنج شنبه مورخ ۱۱ خرداد تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۶ خرداد می توانند با رفتن به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.orgو مطالعه دقیق دفترچه راهنما مبادرت به انتخاب رشته کنند.
متقاضیان علاقمند به انتخاب رشته های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، بعد از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته از ۱۱ خرداد به درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی رجوع کنند.
در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد بودند که در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.1402/03/10
09:23:30
5.0 / 5
283
تگهای خبر: آزمایش , دانشگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گوپا