الون ماسك، در حال ساخت اژدهای سایبورگ !

الون ماسك، در حال ساخت اژدهای سایبورگ !

گوپا: الون ماسك طی آخرین توییت عجیب خوداعلام كرد، هم اكنون مشغول ساخت یك ˮ اژدهای سایبورگˮ است.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل ازدیلی میل، الون ماسك، مدیرعامل شركت "اسپیس ایكس" (SpaceX) طی آخرین توییت خود اعلام نمود كه در حال ساخت یك "اژدهای سایبورگ" است.
سایبورگ یك موجود با هر دو اجزای ارگانیك و مكانیكی است.
دقیقا مشحص نیست كه الون ماسك چه برنامه ای در سر دارد. این امر سبب شد كه خیلی از كاربران به دنبال تصاویر اژدها از بازی های كامپیوتری باشند تا برنامه وی را مجسم كنند.
این در حالی است كه برخی كاربران معتقدند ماسك باید به دنبال تولید بیشتر خودروهای سواری با مدل "3s" باشد. چون كه كاربران با وجود رزرو این خودروها طی ماه های گذشته، هنوز منتظردریافت خودروهای "سدان" (Sedan) هستند.
"سدان" یا "سالون" به خودروهای سواری معمولی یا صندوقدار گفته می گردد كه متدال ترین شكل طراحی بدنه خودرو است كه دارای سقف ثابت، صندوق عقب مجزا و دو ردیف صندلی بوده و می تواند دو یا چهار در داشته باشد.
بسیاری از كاربران هم عكس العملی اعتراض آمیز نسبت به الون ماسك نشان دادند.
رئیس تسلا تابحال به عرضه دهنده خیلی از ایده های تخیلی معروف بوده و این ایده ها را به واقعیت مبدل كرده است. بعنوان مثال هفته گذشته اسپیس ایكس اعلام نمود كه در تلاش ساخت یك "بالون غول پیكر" و "قلعه بادی" است تا مراحل بعدی ساخت موشك "فالكون 9" را اصلاح كند.
مرحله بعدی ساخت این موشك كه بسیار اساسی است، حمل "بارمفید" (payload) به مدار است. بار مفید گنجایش یك فضاپیما برای به همراه بردن بار پرارزش به فضا است.
ماسك طی پیامی اظهار كرد، من می دانم كه این سایبورگ عجیب خواهد بود ولی كودكان بطور قطع آن را دوست خواهند داشت.
الون ماسك هنوز هیچ جزئیاتی از این سایبورگ اعلام نكرده است.1397/02/07
19:40:17
5.0 / 5
5005
تگهای خبر: ساخت , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
گوپا