همكاری آسیاتك و موسسه مهربانه با اهداف خیریه

همكاری آسیاتك و موسسه مهربانه با اهداف خیریه

گوپا: شركت آسیاتك یكی از فعال ترین سازمان های بزرگ كشور در حوزه مسئولیت های اجتماعی است.به گزارش گوپا به نقل از مهر، همكاری با بزرگترین نهادهای اجتماعی بین المللی و ملی مانند محك، یونسكو، همكاری با خیریه های حامی توانیابان، تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند، مشاركت بزرگ و گسترده در بحران های ملی همچون واقعه زلزله كرمانشاه و... گوشه ای از فعالیت شركت آسیاتك در حوزه مسئولیت های اجتماعی اخیر بوده است.
آسیاتك اكنون می خواهد با توسعه فعالیت های خود در بحث مسئولیت های اجتماعی همكاری گسترده و سراسری را با موسسه نیكوكاری مهربانه آغاز كند.
مهربانه پلت فرم تامین جمعی مالی با مدل اهدا برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. در مقایسه با خیریه های سنتی، مهربانه حمایت های كاربران را برای پروژه های مشخص (با اهداف، هزینه و زمان بندی مشخص) جذب كرده و شفافیت كاملی در اجرای فعالیت هایش اعمال می كند. به این صورت كه حامیان پروژه ه مشخص بوده و گزارش اجرای پروژه ها به صورت منظم به اطلاع كاربران می رسد. برای انجام این فعالیت ها، مهربانه از بستر اینترنت و شبكه های اجتماعی بهره می برد.
این فعالیت كه اساس آن بر بستر اینترنت صورت می گیرد، آغاز حركتی بی نظیر و نو میان یك سازمان بزرگ با یك موسسه نیكوكاری در كشور خواهدبود. جذب حمایت های افراد جامعه جهت آغاز یا انجام یك فعالیت مشخص، با شفافیت كامل، با استفاده از زیرساخت های اینترنتی كه به آن كرادفاندینگ (Crowdfunding) هم می گویند اصلی ترین روش كار موسسه نیكوكاری مهربانه است.
كمك به توانیابان، پشتیبانی از زنان بدون سرپرست، تامین جهیزیه، پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان كم بضاعت، كمك به هزینه های درمانی اقشار صدمه پذیر و فعالیت و سرمایه گذاری در مناطق محروم همچون اقداماتی است كه تابحال توسط موسسه نیكوكاری مهربانه صورت گرفته است.
آسیاتك امیدوار است با همكاری گسترده تر با نهادهای نیكوكاری نقش موثرتری در داشتن جامعه ای بهتر ایفا كند.

1397/02/23
15:27:39
5.0 / 5
4388
تگهای خبر: اینترنت , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
گوپا