گوشی پزشكی الكترونیكی مخصوص كودكان رونمایی گردید

گوشی پزشكی الكترونیكی مخصوص كودكان رونمایی گردید

گوپا: یك شركت سنگاپوری از گوشی پزشكی الكترونیكی رونمایی كرده كه روی لباس كودكان نصب میگردد و می تواند ضربان قلب و تنفس كودك را رصد كند و در صورت خس خس و سرفه كودك، والدین را باخبر كند.به گزارش گوپا به نقل از سی نت، رصد سلامت كودكان با كمك یك گوشی پزشكی الكترونیكی ساده تر خواهد بود. در همین راستا در نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی از گجت Aire Sone Junior رونمایی شده است.
این گجت كه شبیه یك پیكسل است طوری طراحی شده تا برای كودكان ۳ سال به بالا جذاب باشد. می توان این گجت را به لباس كودك و در منطقه سینه نصب كرد.
Aire Sone Junior تنفس و ضربان قلب، سرفه و خس خس سینه كودك را رصد می كند. در صورت تكرار علائم به والدین آگهی داده می شود. همین طور در صورت رصد علائمی كه نشاندهنده حمله آسم باشد(به خصوص هنگامیكه كودك خواب است) به سرعت والدین رامطلع می كند.
باتری گجت ۱۳ ساعت دوام دارد و به صورت بی سیم شارژ میگردد.
شركت سنگاپوری AEvice این گجت را ابداع كرده است. به قول نماینده شركت گجت مذكور حتی می تواند خس خس های ضعیف سینه كه به صورت معمول شنیده نمی گردد را رصد كند.
تولید كننده گجت الان مشغول همكاری با پزشكان در سنگاپور و استرالیا است و این دستگاه برای كودكان لطمه پذیر در مقابل آسم تجویز میگردد. بدین سان با كمك دستگاه بیماری تنفسی كودك رصد و كنترل میگردد.

1397/10/19
14:44:02
5.0 / 5
5332
تگهای خبر: تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
گوپا