تخم مرغ معروف اینستاگرام درباره سلامت روانی آگهی می دهد!

تخم مرغ معروف اینستاگرام درباره سلامت روانی آگهی می دهد!

گوپا: اخیرا ویدئویی از تخم مرغ معروف اینستاگرام انتشار یافته كه پیامی در مورد فشار ناشی از فضای مجازی و ارتباط آن با سلامت روانی به همراه دارد.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل از تك كرانچ، تخم مرغی كه بیشترین بازدید اینستاگرام را به خود اختصاص داده بود، درباره ارتباط میان سلامت روحی و فشار فضای مجازی آگهی داد.
حساب كاربری این تخم مرغ، هم اكنون توسط بیشتر از 52 میلیون نفر در اینستاگرام پسندیده شده و 10 میلیون نفر باز صفحه مربوط به آنرا دنبال كرده اند.


به تازگی، یك ویدئوی 30 ثانیه ای به سفارش شركت تبلیغاتی "هولو" (Hulu) انتشار یافته كه پیام آن، آگهی در مورد سلامت روانی است و مشخصا به مفهوم استفاده از رسانه اجتماعی می پردازد.
در این ویدئو، ابتدا تخم مرغ معروف و سپس این جمله را می بینیم: ((من در حال ترك برداشتنم... فشار شبكه های اجتماعی من را آزار می دهد.)) تخم مرغ سپس این جمله ترك برمی دارد و چند تكه می شود. سپس، این جمله را می بینیم: ((اگر شما هم تحت فشار هستید، با كسی صحبت كنید.)) سپس این جمله، تخم مرغ دوباره ترمیم و با پوسته سالمی ظاهر می شود.
این ویدئو، مورد توجه انجمن "سلامت روان آمریكا (MHA)، كاربران توئیتر و اینستاگرام قرار گرفت.


سازندگان حساب كاربری این تخم مرغ موسوم به "یوجین" (Eugene) همزمان با استقبال مخاطبان، به مصاحبه با روزنامه "نیویورك تایمز" دعوت شدند.
"كریس گادفری"(Chris Godfrey)، "آلیسا خان- ولان" (Alissa Khan-Whelan) و "سی. جی براون" (C.J. Brown)، سازندگان این حساب كاربری توضیح دادند كه هولو آنها را به ابداع این ویدئو ترغیب و هزینه آنرا پرداخت كرده است.
از آنجائیكه خیلی از دنبال كنندگان حساب یوجین، كودكان هستند، پیام مثبتی مانند این پیام، بیشتر از كاربرد تجاری، یك شگفتی خوشایند است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1397/11/16
15:38:36
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: پوست , شبكه , شركت , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
گوپا