اپلیكیشن نجات بخش برای دانشجویان مهندسی

اپلیكیشن نجات بخش برای دانشجویان مهندسی

گوپا: یك شركت تجاری اپلیكیشنی كمك آموزشی را جهت استفاده دانشجویان سال های سوم و چهارم رشته های مختلف مهندسی تولید كرده كه كاربردهای گوناگونی دارد.به گزارش گوپا به نقل از آسین ایج، اینفوسیس كه شركتی هندی است نام این اپلیكیشن را InfyTQ گذاشته كه پلتفورمی دیجیتال برای نمایش خدمات آموزشی و تسهیل هم فكری و تعامل میان دانشجویان رشته های گوناگون مهندسی است.
InfyTQ پلتفورمی بلاعوض است كه با استفاده از محتوای كمك آموزشی موجود در آن می توان توانایی های حرفه ای و فنی دانشجویان مهندسی را ارتقا بخشید و به آنها كمك كرد تا برای حضور در بخش صنعت و روبرو شدن با چالش های واقعی آماده شوند.
InfyTQ در دو نسخه طراحی شده و هم بوسیله گوشیهای هوشمند و هم بوسیله كامپیوتر های شخصی در دسترس می باشد. انبوهی از محتوای آموزشی، سرفصل دروس مختلف و اخبار مربوط به صنایع مختلف و به خصوص نحوه انجام ارزیابی های آنلاین شغلی توسط آنها بوسیله این اپلیكیشن در دسترس می باشد.
دسترسی به مطالب و محتوای آموزشی در هر زمان و مكان امكان دارد. شركت سازنده تنوع محتوای آموزشی موجود در این برنامه را كم نظیر توصیف كرده است. InfyTQ حاوی دوره ها و اطلاعات تخصصی برای مهندسان حرفه ای باز هست.

1397/11/27
14:46:06
5.0 / 5
4498
تگهای خبر: تولید , خدمات , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گوپا