فعالیت 7 مركز رشد در تهران توسط جهاد علمی سپاه محمد رسول الله(ص)

فعالیت 7 مركز رشد در تهران توسط جهاد علمی سپاه محمد رسول الله(ص)

به گزارش گوپا معاون جهاد علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) تهران اظهار داشت: تا حالا ۷ مركز رشد در سطح نواحی تهران بزرگ با هدف رساندن علم به فناوری و افزایش شركت های دانش بنیان به راه افتاده است.دکتر مجید صحراگرد در گفتگو با خبرنگار مهر درباب تأسیس مرکز رشد و خانه نخبگان ناحیه مقاومت بسیج الغدیر سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ با همکاری آموزش و پرورش لواسان، بیان کرد: همانطور که حضرت آقا در بیانیه گام دوم نسبت به اهمیت مسئله علم و پژوهش تاکید بسیار زیادی داشتند و فرمودند « دانش، آشکارترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است. روی دیگر دانایی، توانایی است. دنیای غرب به برکت دانش خود بود که توانست برای خود ثروت و نفوذ و قدرت دویست ساله فراهم آورد و با وجود تهیدستی در بنیان های اخلاقی و اعتقادی، با تحمیل سبک زندگی غربی به جوامع عقب مانده از کاروان علم، اختیار سیاست و اقتصاد آنها را به دست گیرد. ما به سوءاستفاده از دانش مانند آنچه غرب کرد، سفارش نمی نماییم، اما مؤکداً به نیاز کشور به جوشاندن چشمه دانش در بین خود اصرار می ورزیم؛ سنگ بنای یک انقلاب علمی در کشور گذاشته شده و این انقلاب، شهیدانی از قبیل شهدای هسته ای نیز داده است. به پا خیزید و دشمن بدخواه و کینه توز را که از جهاد علمی شما به شدت بیمناک است ناکام سازید».
معاون جهاد علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ اشاره کرد: بمنظور محقق کردن فرمایشات فرمانده معظم کل قوا، تا حالا ۷ مرکز رشد در سطح نواحی تهران بزرگ با هدف تبدیل علم به فناوری و افزایش شرکت های دانش بنیان تأسیس شده است که در اقدامی دیگر توسط معاونت علمی پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج الغدیر در لواسان با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بسیج دانش آموزی، مرکز رشد و خانه نخبگانی در حال تأسیس است که با راه اندازی آن، یک اتفاق مبارک در حوزه علم و دانش رقم خواهد خورد.
صحراگرد افزود: ان شاالله دوستان علاوه بر فعال کردن این مراکز، در حال فعال کردن پایگاه های علمی با سازمان بسیج دانش آموزی هستند که به این مهم، کمک به سزایی خواهدنمود. برایشان آرزوی توفیق بیش از پیش در راه پربرکت انقلاب اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی خواهیم کرد.


منبع:

1399/08/27
21:24:02
5.0 / 5
1217
تگهای خبر: شركت , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
گوپا