در پارك فناوری پردیس؛

محلول ضدعفونی كننده جدید بر پایه آب و نانو تولید می شود

محلول ضدعفونی كننده جدید بر پایه آب و نانو تولید می شود

به گزارش گوپا دو شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس مبادرت به تولید مشترک محلول ضدعفونی کننده جدید بر پایه آب و فناوری نانو کردند.به گزارش گوپا به نقل از پارک فناوری پردیس، قرارداد همکاری مشترک تولید محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح، بر پایه آب و مبتنی بر فناوری نانو، میان دو شرکت از شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس، منعقد شد.
حمزه کازرونی مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه ۲ محصول این شرکت از آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت، موفق به دریافت تاییدیه شده است، اظهار داشت: با عنایت به مشکلات محلول های ضدعفونی کننده بر پایه الکل، وزارت بهداشت تمرکز خویش را برای پشتیبانی از تولیدکنندگان محصولات ضدعفونی کننده بر پایه آب معطوف کرده است.
وی اضافه کرد: اولین محصول مشترک این دو شرکت که بر پایه آب تولید می شود، تا ۱۰ هزار برابر نسبت به محلول های ضدعفونی کننده پایه الکل قوی تر است.
مدیر عامل شرکت توضیح داد: دومین محصول مشترک این دو شرکت، محلول ضدعفونی کننده خود استریل با ماندگاری بالا برای استریل نگه داشتن سطوح مختلف است. این محلول به مدت بیشتر از ۳ ماه، سطوح را نسبت به تماس مجدد با ویروس و باکتری استریل می کند و منجر به اطمینان بخشی مراکز درمانی و کاهش مصرف محلول های ضدعفونی کننده می شود.
اسماعیل صابر فر مدیرعامل شرکت دیگری در پارک پردیس اظهار داشت: ظرفیت تولید این شرکت را برای همکاری مشترک، به ۳ تن در روز می رسانیم.
وی افزود: مخازن نگهداری، مخازن ترکیب مواد اولیه و خط تولید برای همکاری مشترک تجهیز شده است و جهت افزایش ظرفیت تولید هم آمادگی کامل وجود دارد. خط تولید شرکت در مقادیر ۵۰، ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتر آماده تولید است و همینطور تولید در ابعاد بزرگ ۱ و ۴ لیتر هم بر مبنای نیاز مخاطب امکان پذیر خواهد بود.


منبع:

1399/10/15
14:28:31
0.0 / 5
1039
تگهای خبر: آزمایش , باكتری , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
گوپا