تاریخ پرواز آزمایشی بعدی ویرجین گلكتیك

تاریخ پرواز آزمایشی بعدی ویرجین گلكتیك

به گزارش گوپا شرکت ˮویرجین گلکتیکˮ(Virgin Galactic) پرواز آزمایشی موشکی بعدی خویش را برای سیزدهم فوریه در نظر گرفته است و می خواهد بداند آیا مشکلی که در ماه دسامبر مانع از پیشرفت این شرکت شد، برطرف شده است یا نه.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت "ویرجین گلکتیک" بعد از اختتام زودرس آخرین پرواز آزمایشی خود به سبب خرابی موتور، حالا آماده است تا به فضاپیمای "اسپیس شیپ دو"(SpaceShipTwo) شانس دیگری بدهد.
این شرکت فضایی خصوصی حالا انتظار دارد پرواز آزمایشی بعدی موشکی خودرا به زودی و در تاریخ ۱۳ فوریه انجام دهد و در صورت عدم پرتاب در این تاریخ، اواخر فوریه نیز امکان انجام این پرتاب وجود دارد. هم اکنون آماده سازی های پیش از پرواز در حال انجام می باشد.
شرکت "ویرجین گلکتیک" می گوید تمام کارهای لازم که برای رفع مشکلی که در ۱۲ دسامبر به وجود آمد، انجام شده است و پرواز بعدی شامل تمام آزمایشاتی مانند ارزیابی قسمت های کابین مسافر، پخش زنده و مستقیم پرواز و تأیید اجزای پیشرفته مانند تثبیت کننده های افقی و کنترل پرواز است که برای پرواز قبلی در نظر گرفته شده بود.
ماموریت دسامبر قرار بود یکی از نخستین پروازهای رها کننده موشک از فوریه ۲۰۱۹ تا آن زمان باشد. همین طور یکی از آخرین آزمایشات لازم پیش از این بود که "ویرجین گلکتیک" تمام تمرکز خودرا به سمت عملیات های گردشگری فضایی سوق دهد.
اگر این شرکت بخواهد به زودی مشتریان خودرا به فضا ببرد، نیاز به آزمایشاتی از این قبیل دارد که بدون مشکل انجام شوند.1399/11/14
22:30:03
0.0 / 5
650
تگهای خبر: آزمایش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گوپا