حضور شركت افرانت در رویداد دستاوردهای بومی سازی شبكه ملی اطلاعات

حضور شركت افرانت در رویداد دستاوردهای بومی سازی شبكه ملی اطلاعات

شرکت افرانت بعنوان نخستین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت کرد.به گزارش گوپا به نقل از مهر، شرکت افرانت بعنوان نخستین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت نمود.
رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات با عنایت به اهمیت نقش بومی سازی تجهیزات و سامانه های زیرساخت اطلاعاتی اطلاعات و با هدف ارتقای سطح باور ملی در امکان پذیر بودن کاهش وابستگی در حوزه فناوری های پیشرفته برگزار شد.

در این رویداد مسئولین و مقامات کشوری همچون وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر کل سازمان نظام صنفی کامپیوتری، دبیر شورایعالی فضای مجازی، رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین سایر مسئولین بخش های دولتی و خصوصی کشور از غرفه شرکت افرانت بازدید نمودند.
شرکت افرانت با حضور در این رویداد از آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌ی خدمات دیتاسنتر، شبکه‌ی توزیع محتوا و خدمات ابری رونمایی کرد.
در این رویداد سلسله گفتگوهای تخصصی هم حول محور توسعه مراکز داده، موانع سرمایه گذاری در بخش مراکز داده و همچنین میزهای گفتگوی تقاضا محور فی درخلال شرکت افرانت و تأمین کنندگان برگزار شد.
این رویداد در ایام سوم و چهارم اسفند ماه ۱۳۹۹ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.


منبع:

1399/12/07
12:51:51
0.0 / 5
947
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
گوپا