ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید كرد

ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید كرد

مریخ نورد ˮاستقامتˮ که در اواخر ماه فوریه بر سطح مریخ نشست با خود حدود ۱۱ میلیون نام افراد از سراسر جهان را به سیاره ی سرخ برد. باآنکه این عدد بسیار بزرگ است اما به نظر می آید هنوز افرادی هستند که از این سفر جا مانده اند.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل از، ناسا پورتال "اسمت را به مریخ بفرست" را باردیگر بازگشایی کرد تا افراد برای سفر بعدی مریخ اسمشان را ثبت کنند.
ناسا توضیح می دهد از زمانی که فرصت مریخ ۲۰۲۰ به پایان رسیده تعداد زیادی ابراز علاقه کردند تا اسمشان را به مریخ بفرستند. ما می خواهیم به آن دسته از کسانی که نتوانستند اسمشان را توسط مریخ نورد "استقامت" به مریخ بفرستند فرصت باردیگر بدهیم تا با مأموریت بعدی این کار را انجام دهند.
هنوز معلوم نیست مأموریت بعدی چه زمانی صورت گیرد و یا این مأموریت به چه شکلی باشد اما نام شما می تواند در این سفر باشد و در کنار نام بیشتر از ۱۰ میلیون نفری که تابحال ثبت نام کرده اند بر روی یک میکروچیپ قرار گیرد. همانگونه که اسامی همراه "استقامت" به مریخ رفتند. ۳ میکروچیپ شامل اسم ۱۰.۹ میلیون نفر همراه "استقامت" بود این افراد از ناسا کارت پرواز هم دریافت نمودند. همینطور بر روی این میکروچیپ ها نوشته های ۱۵۵ فینالیستی که برای مریخ نورد نام انتخاب کردند همچون برندگان این رقابت یعنی انتخاب کنندگان نامهای "استقامت" و "نبوغ" وجود دارد.
ثبت نام مجانی است و فقط باید نام، نام کشور، کد پستی و ایمیل تان را بنویسید. این نام ها به صورت عمومی منتشر نخواهند شد.
منبع:

1399/12/12
21:12:39
0.0 / 5
778
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
گوپا