تعدادی از نمایندگان اعلام كردند؛

شركتهای فناوری آمریكایی اطلاعات انحصارطلبی خودرا به كنگره دادند

شركتهای فناوری آمریكایی اطلاعات انحصارطلبی خودرا به كنگره دادند

گوپا: برخی از نمایندگان كنگره آمریكا كه در حال تحقیق در مورد انحصارطلبی شركت های فناوری این كشور هستند اعلام نمودند كه پس از پیگیری های فراوان به اطلاعاتی در این زمینه دست یافته اند.به گزارش گوپا به نقل از یاهونیوز، نمایندگان كنگره آمریكا از ماه ها قبل خواهان دریافت اطلاعاتی در مورد رفتار انحصارطلبانه شركت های فناوری همچون گوگل، فیسبوك، آمازون و اپل شده بودند. اما این شركت ها در زمینه ارائه این اطلاعات با كنگره امریكا همكاری نمی كردند.
سرانجام تداوم فشارها در این زمینه نتیجه داد و شركت های مورد اشاره قسمتی از اطلاعات درخواستی را در اختیار نمایندگان كنگره امریكا قرار دادند.
روز سه شنبه آخرین روز ضرب الاجل تعیین شده از طرف نمایندگان كنگره برای دریافت اطلاعات درخواستی بود و حالا این اسناد به دست كمیته قضایی كنگره رسیده تا آنها بتوانند در مورد انحصارطلبی شركت های فناوری آمریكایی تحقیق كنند.
اعضای این كمیته تصریح كرده اند، انتظار دارند هر چهار شركت تمامی اطلاعات باقی مانده درخواستی را بزودی ارائه نمایند تا مشخص شود رفتار گوگل، فیسبوك، آمازون و اپل در حوزه كسب و كار تاچه حد انحصارطلبانه بوده است.
علاوه بر كنگره امریكا، وزارت دادگستری و كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا هم در حال تحقیق در مورد این مساله است.


منبع:

1398/07/24
00:01:02
5.0 / 5
4555
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
گوپا