در دانشگاه های كره جنوبی رخ داد

سوءاستفاده دانشجویان از كروناویروس و تقلب در امتحانات

سوءاستفاده دانشجویان از كروناویروس و تقلب در امتحانات

گوپا: تقلب دانشجویان ˮكره جنوبیˮ در امتحانات آنلاین میان ترم سبب شد كه مسئولان دانشگاهی در شیوه برگزاری امتحانات اختتام ترم تجدیدنظر كنند.


به گزارش گوپا به نقل از یودبلیونیوز، با ادامه شیوع کروناویروس در سراسر جهان، دانشگاه ها تعطیل شدند و اغلب آنها اعلام نمودند که امتحانات خودرا به صورت آنلاین برگزار می کنند.
یکی از مسائلی که راجع به برگزاری امتحانات به صورت آنلاین وجود دارد، لزوم رعایت اخلاق توسط دانشجویان است.
ولی دانشجویان دانشگاه های "اینها"(Inha)، دانشگاه "سوگانگ"(Sogang)، دانشگاه ملی "سئول"(Seoul) و دیگر موسسات آموزش عالی کره جنوبی در امتحانات خود که به سبب کروناویروس به صورت آنلاین برگزار می شود، تقلب کرده اند.
تعدد تقلب در این امتحانات، دانشگاه های کره جنوبی را وادار ساخته گزینه های دیگر را هم بررسی نمایند.
دانشگاه های کره جنوبی قصد دارند باتوجه به تقلب هایی که در امتحانات میان ترم آنلاین صورت گرفته، از تقلب دانشجویان در امتحانات اختتام ترم که برای اواخر ژوئن برنامه ریزی شده است، جلوگیری نمایند.
تقلب صورت گرفته در امتحانات میان ترم توسط دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه "اینها" موجب خواهد شد که این دانشگاه برنامه امتحانات اختتام ترم خودرا به صورت حضوری برگزار کند.
این دانشگاه گفته که بهترین راه برای جلوگیری از تقلب دانشجویان در امتحانات، نظارت پرسنل دانشگاه در حین برگزاری امتحانات است.
دانشگاه "کره"، دانشگاه "کیونگ هی" و "هانیانگ" هم قصد دارند امتحانات خودرا به صورت حضوری برگزار کنند.
در صورتیکه دانشگاه ملی سئول و دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک تصمیم گیری را به عهده اساتید گذاشته اند تا امتحانات را به صورت آنلاین برگزار کنند یا حضوری.

منبع:

1399/03/26
15:24:41
5.0 / 5
2229
تگهای خبر: دانشگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
گوپا