احتمال عرضه دسترسی از راه دور به دوربین های اتوپایلت تسلا

احتمال عرضه دسترسی از راه دور به دوربین های اتوپایلت تسلا

به گزارش گوپا شركت خودروسازی ˮتسلاˮ امكان دارد امكان دسترسی از راه دور به دوربین های سیستم خودران خودرو های خود معروف به ˮاتوپایلتˮ را برای كاربران فراهم آورد تا بفهمند كه خودروی آنها وقتی در پارك است، چه اتفاقی برایش می افتد.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، به همان اندازه که "حالت نگهبانی" تسلا می تواند مفید باشد، تا زمانی که حادثه ای رخ ندهد، بینش زیادی از دوربین های خودرو فراهم نمی نماید. اما اگر هر لحظه دلخواه بتوان نگاهی به اطراف خودرو انداخت، مبحث فرق می کند.
به نظر می رسد این امکان بزودی برای صاحبان خودرو های تسلا محقق شود و دسترسی مستقیم از راه دور به دوربین های سیستم خودران خودرو های برقی تسلا فراهم گردد. بدین ترتیب، کاربران می توانند هر اتفاق یا رفتار مشکوکی را حول خودرو نظاره و ردیابی کنند و به سادگی شرایط اطراف خودروی خویش را پیش از رفتن به آن بررسی نمایند.
در حال حاضر نحوه انجام این کار مشخص نمی باشد. کارشناسان می گویند دوربین "اتوپایلت" تسلا در هر دقیقه به ۳۰ مگابایت حجم نیاز دارد که با اتصال LTE یا ۵G مشکلی ایجاد نخواهد شد.
مشخص نیست که چه موقع این به روزرسانی جهت استفاده از دوربین های تسلا به صورت زنده از راه می رسد. "ایلان ماسک" بنیان گذار و رئیس تسلا یک نسخه نرم افزاری جدید را تبلیغ کرده است، اما امکان دارد فعلا منتشر نشود.
اگر این خصوصیت محقق شود، می تواند به تسلا نسبت به رقبای خود برتری دهد. باآنکه احتمال گرفتار شدن یک دزد یا خرابکار بسیار ناچیز است، اما این خصوصیت می تواند آرامش خاطر را برای صاحبان خودرو های تسلا فراهم آورد.1399/09/10
22:55:37
5.0 / 5
1260
تگهای خبر: سیستم , شركت , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
گوپا