وزیر ارتباطات:

فساد، اختلاس و تبانی در بین مدیران زن دیده نشده است

فساد، اختلاس و تبانی در بین مدیران زن دیده نشده است

گوپا: وزیر ارتباطات با تاكید بر اینكه بكارگیری بانوان در این وزارتخانه برای ویترین و شعار نیست، اظهار داشت: در تحقیقاتمان به موردی كه خانمی اختلاس، فساد و یا تبانی كرده باشد برخورد نكردیم.به گزارش گوپا به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی در سمینار نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توان افزایی زنان با اشاره به اینكه در عصر انقلاب صنعتی و ثمره آن اقتصاد دیجیتال، مهمترین عامل، نوآوری و خلاقیت است، اضافه كرد: نوآوری و خلاقیت خمیرمایه رشد آینده دنیا است؛ جهت استفاده از این خلاقیت و نوآوری و تولید كسب وكارهای نوپا، می توان از هر گروه و جنسیتی كمك گرفت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه در كسب و كارهای مبتنی بر ICT مبحث جنسیت مطرح نیست، اظهار داشت: اگر در این چرخه زنان را نادیده بگیریم به این مفهوم است كه ۵۰ درصد ظرفیت كشور را نادیده گرفته ایم، در حالیكه استفاده از ظرفیت زنان یك لزوم در كشور است.
وی با بیان اینكه زنان موفقی در شركت های حوزه ICT مشغول به فعالیت هستند، اضافه كرد: فعالیت در كسب و كارهای حوزه ICT به شكلی است كه زنان در كنار فعالیت در این حوزه می توانند به وظایف مادرانه خود هم بپردازند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاكید به اینكه باید ما این فرصت را مغتنم بدانیم، اظهار داشت: باید موانع را برای بانوان برداریم و اعتماد به نفس آنان را برگردانیم و با نگاه دین و مكتب بتوانیم در عرصه اقتصادی از آنان استفاده نماییم.
وی با اشاره به اینكه مبحث توانمند سازی زنان در حوزه ICT در وزارت ارتباطات در حال پیگیری است، اضافه كرد: نگاه رئیس جمهوری و وعده های انتخاباتی ایشان كه افزایش نقش زنان در مناصب مدیریتی بود، نه برای رفع مسئولیت كه به صورت واقعی انجام می گردد.
آذری جهرمی خاطرنشان كرد: در تحقیقات ما در این عرصه به موردی كه خانمی اختلاس، فساد و یا تبانی كرده باشد برخورد نكردیم.
وی با تاكید به اینكه استفاده از بانوان در وزارت ارتباطات برای ویترین و شعار نیست، اضافه كرد: به تمامی معاونین و مدیران تاكید گردیده است كه در امور مالی و اداری از ظرفیت بانوان استفاده گردد.

1396/12/08
22:35:21
5.0 / 5
4518
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
گوپا