تولید تغییرات جذاب در استوری اینستاگرام

تولید تغییرات جذاب در استوری اینستاگرام

گوپا: اینستاگرام بی سروصدا در حال افزودن قابلیتی جدید به این شبكه اجتماعی است كه عدم مشاهده پست های ارسالی دنبال كنندگان را ممكن می كند.به گزارش گوپا به نقل از ورج، یكی از كاربران توئیتر با بررسی كدنویسی های اینستاگرام به صورت تصادفی متوجه تغییرات مذكور شده است.
در عین حال اینستاگرام هنوز به صورت رسمی خبری در مورد این تغییرات اعلام نكرده و در پاسخ به سوالات خبرنگاران تصریح كرده كه هم اكنون هیچ چیز برای به اشتراك گذاری در این زمینه به صورت رسمی در اختیار ندارد.
به هر حال در صورت تولید تغییرات یادشده در اینستاگرام كاربران می توانند برخی افراد را تعقیب كنند، اما دیگر خبری در مورد فعالیت های آنها دریافت نكنند و پست ها و استوری افراد یادشده را مشاهده نكنند.
یكی دیگر از تغییرات احتمالی در اینستاگرام امكان واكنش نشان دادن به استوری با امكانات متنوع تر و نه فقط در قالب ارسال نظر یا پیام مستقیم است كه البته هنوز در این زمینه اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما گفته می گردد واكنش آنی و ارسال شكلك های مختلف در دستور كار اینستاگرام قرار گرفته است.
همچنین مقرر است امكان ضبط استوری به صورت صحنه آهسته هم فراهم گردد.این تغییر به خصوص در مورد گوشیهایی كه دوربینشان چنین قابلیتی ندارد مفید می باشد. طبقه بندی استوری های ذخیره شده بر اساس تاریخ تقویم هم یك تغییر احتمالی دیگر در اینستاگرام خواهد بود.

1397/02/08
13:15:00
5.0 / 5
4986
تگهای خبر: كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
گوپا