تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خرید تجهیزات آزمایشگاه

تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خرید تجهیزات آزمایشگاه

گوپا: صندوق نوآوری و شكوفایی در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، تسهیلات لیزینگ برای خریداران تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران نمایش می دهد.به گزارش گوپا به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خریداران غیردولتی به منظور خرید محصولات دانش بنیان از شركت های دانش بنیان با عاملیت صندوق توسعه فناوری نانو نمایش میگردد.
این تسهیلات با نرخ ۸ تا ۱۰ درصد با دوره بازپرداخت حداكثر ۳۶ ماهه(حداكثر ۶ ماه تنفس) در نظر گرفته شده است. همین طور برمبنای شرایط جدید مبلغ تسهیلات حداكثر ۷۰ درصد قیمت تجهیزات و ملزومات آن بوده و حداقل خرید ۳۰ میلیون تومان خواهد بود.
ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران سوم تا ششم دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می شود.
این نمایشگاه در سیزده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الكترونیك و نرم افزار، عمران و ساختمان، مكانیك، شیمی و متالوژی، كشاورزی و محیط زیست، فیزیك پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشكی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات كالیبراسیون برگزار می گردد.

1397/10/02
15:56:48
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: خدمات , ساخت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
گوپا