كامیون های نامه بر خودران در ناوگان پست آمریكا

كامیون های نامه بر خودران در ناوگان پست آمریكا

به گزارش گوپا اداره پست آمریكا برای اجرای یك برنامه آزمایشی دو هفته ای مبادرت به ارسال نامه های پستی با كامیون های نامه بر خودران كرده است.


به گزارش گوپا به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، اداره خدمات پستی ایالات متحده(USPS) برای سیستم تحویل پستی خود از كامیون های خودران شركت استارتاپی "توسیمپل"(TuSimple) كمك می گیرد.
این اداره از امروز برنامه آزمایشی دو هفته ای كامیون های خودران را برای تحویل نامه های پستی آغاز می كند.
این كامیون های خودران از امروز نامه ها را بین مراكز توزیع اداره پست در فینیكس، آریزونا، دالاس و تگزاس حمل می كنند. این مسیر كه بیشتر از ۱۶۰۰ كیلومتر طول دارد و از مرزهای ایالتی عبور می كند، پنج بار پوشش داده می شود.
اداره پست آمریكا در حال بررسی چگونگی كمك حمل و نقل خودران به تسهیل عملیات های خود و كاهش هزینه های سوخت و كاهش آلودگی و همینطور افزایش ایمنی است. این كار بخصوص برای مسیرهای طولانی با پیچ و دورهای كم مناسب می باشد.


این آزمایش برای شركت "توسیمپل" هم مهم می باشد، چون كه تابحال فناوری های خویش را تنها در مسیرهای كوتاه در آریزونا انجام داده است.
طی این عملیات اپراتورهای انسانی برای جمع آوری داده ها و اطمینان از ایمنی در كامیون ها حضور خواهند داشت.
دكتر "سیائودی هو" بنیانگذار، رئیس و مدیر ارشد فناوری "توسیمپل" اظهار داشت: هیجان انگیز است كه فكر كنید پیش از اینكه خیلی از مردم سوار یك روبوتاكسی شوند، نامه ها و بسته های آنها در یك كامیون خودران تحویل داده می شوند.
وی اضافه كرد: انجام این برنامه آزمایشی توسط اداره پست آمریكا در این راه تجاری خاص این اجازه را به ما می دهد كه سیستم خویش را اعتبارسنجی و پیشرفت تكنولوژیكی و تجاری سازی فناوری خویش را تسریع نماییم.1398/03/01
18:20:44
5.0 / 5
4329
تگهای خبر: آزمایش , تكنولوژی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
گوپا