مدیر شهرك صنعتی پرند:

شهرك صنعتی پرند می تواند برند دانش و فناوری باشد

شهرك صنعتی پرند می تواند برند دانش و فناوری باشد

به گزارش گوپا مدیر شهرك صنعتی پرند اظهار داشت: شهرك صنعتی پرند می تواند برند صنایع و دانش و فناوری كشور باشد تا مشكلات كشور را برطرف سازد.به گزارش گوپا به نقل از مهر، مهدی توانا امروز در مراسم بازدید رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شكوفایی از شركت های دانش بنیان این شهرك اظهار داشت: شهرك پرند می تواند برند صنایع و دانش و فناوری كشور محسوب شود و مشكلاتی كه امروزه صنعت با آن دست و پنجه نرم می كند را به وسیله دانش مرتفع سازد.
وی با اشاره به اینكه در سال ۸۱ هیئت دولت ایجاد این شهرك را به تصویب رساند، اشاره كرد: شهرك صنعتی پرند در سال ۸۳ با ۵۸ هكتار به بهره برداری رسید.
توانا با اشاره به اینكه در این شهرك ۴۵۶ قرارداد منعقد شده، اشاره كرد: تابحال ۳۵۰ طرح فعال شده است؛ همین طور ۱۰۶ واحد صنعتی در مرحله ساخت و ساز طرح شان هستند كه این فرآیند پیش از بهره برداری است.
مدیر شهرك صنعتی پرند با اشاره به اینكه این شهرك صنعتی توانسته استقبال زیادی را ایجاد كند، اظهار داشت: همین طور پیش بینی شده سه هزار و ۲۰۰ شغل برای واحدهای غیر فعال ایجاد شود.
وی تاكید كرد: شهرك صنعتی پرند شهركی تقاضا محور است كه می تواند بازار هدف گروه های صنعتی در حوزه برق و الكترونیك و فلز باشد.


منبع:

1398/06/04
14:30:33
5.0 / 5
4255
تگهای خبر: بازار , ساخت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
گوپا