حضور ۱۱۱ شركت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

حضور ۱۱۱ شركت از حوزه های مختلف در نمایشگاه فناوری نانو

به گزارش گوپا ۱۱۱ شركت در دوزادهمین نمایشگاه فناوری نانو حضور دارند كه ۲۵ شركت از حوزه نانومواد هستند.به گزارش گوپا به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، ۱۱۱ شركت فعال در حوزه فناوری نانو در ۱۲ بخش صنعتی مختلف در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. بیشترین سهم شركت های این دوره به حوزه تولید نانومواد متعلق می باشد به صورتی كه ۲۵ شركت از میان ۱۱۱ شركت در نمایشگاه سال جاری در بخش تولید نانومواد فعالیت دارند.
تولیدكنندگان تجهیزات ساخت با ۲۲ شركت در رتبه دوم قرار دارند و با فاصله زیاد در رتبه سوم، شركت های تولیدكننده دستگاه های آنالیز و مشخصه یابی قرار دارند كه با ده شركت در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو حضور دارند. ۹ شركت از حوزه نساجی، ۷ شركت از خدمات تجاری سازی، ۷ شركت از كشاورزی و بسته بندی، ۷ شركت از سلامت و بهداشت و ۷ شركت از صنعت خودرو در این نمایشگاه شركت دارند.
۱۷ شركت هم ار حوزه های آب و محیط زیست، رنگ و پوشش، ساختمان و مواد پیشرفته در این دوره حضور دارند.
علاوه بر این، ۲۵ آزمایشگاه هم خدمات و توانمندی های خود در حوزه فناوری نانو را در نمایشگاه دوازدهم عرضه می كنند كه در این میان ۱۷ آزمایشگاه در پاویون شبكه آزمایشگاهی حضور دارند. ۷ نماینده هم از دانشگاه ها و مراكز رشد در دوازهمین جشنواره فناوری نانو حضور داشته كه در كنار سه نهاد ترویجی به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود می پردازند.
در مجموع تا كنون ۱۸۶ غرفه برای شركت ها، آزمایشگاه ها، نهادهای ترویجی، مراكز رشد و ستاد برگزاری این دوره تدارك دیده شده است.
۱۸ الی ۲۱ مهرماه، سالن خلیج فارس و سال ملل نمایشگاه بین المللی تهران میزبان دوازدهمین جشنواره فناوری نانو است.

1398/07/06
23:09:14
5.0 / 5
4157
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گوپا