تصاویری از طرح اولیه یك موتورسیكلت پرنده

تصاویری از طرح اولیه یك موتورسیكلت پرنده

به گزارش گوپا طرح اولیه یك موتورسیكلت پرنده عرضه شده كه حداكثر سرعت آن ۴۰۰ مایل برثانیه است. این وسیله نقلیه می تواند در ارتفاع ۱۵ هزار فوتی پرواز كند.


به گزارش گوپا به نقل از دیلی میل، یك استارت آپ در لس آنجلس ۲ میلیون سرمایه جمع آوری كرده تا نمونه اولیه یك موتور سیكلت پرنده را بسازد. برپایه خصوصیت های طرح اولیه مذكور، موتورسیكلت پرنده Recreational Speeder نام دارد و می تواند با حداكثر سرعت ۴۰۰ مایل برساعت و در ارتفاع ۱۵ فوتی پرواز كند.
استارت آپJetPack Aviation با سرمایه گذاری چند شركت دیگر این طرح را توسعه داده است. این موتورسیلكت را دمی توان به طوردستی كنترل یا حالت خودران آنرا فعال كرد. همینطور Recreational Speeder می تواند به صورت عمودی در فضایی كوچك(به اندازه مكان پارك خودرو) فرود آید و از روی زمین بلند شود. سوخت این وسیله نقلیه هم كراسین، گازوپیل یا سوخت جت خواهد بود.
این وسیله نقلیه با عنایت به وزن سرنشین و ارتفاع می تواند به مدت ۱۰تا ۲۲ دقیقه پرواز كند. شركت تولید كننده برنامه های بلندمدتتری برای تولید ۲ نسخه متمایز از Recreational Speeder دارد كه یكی از آنها بسیار سبك است. نسخه دیگر برای پروژه های نظامی، دولتی و مشتریان تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. افراد می توانند بدون احتیاج به گواهینامه خلبانی نسخه سبك این موتور سیلكت را سوار شوند. البته مخزن این نمونه فقط ظرفیت ۵ گالن سوخت را دارد و حداكثر سرعت آن ۶۰ مایل برساعت است. نسخه آزمایشی دیگر با عنایت به نیازهای شخصی هر فرد شخصی سازی می شود و فرد جهت استفاده از آن باید گواهینامه خلبانی داشته باشد.

1398/08/26
19:14:17
5.0 / 5
4851
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
گوپا