انعقاد تفاهم نامه دانش بنیانها با صنعت فرودگاهی

انعقاد تفاهم نامه دانش بنیانها با صنعت فرودگاهی

گوپا: 602 میلیارد تومان تفاهم نامه در امتداد تولید محصولات دانش بنیان در حوزه صنعت فرودگاهی منعقد شد.به گزارش گوپا به نقل از مهر، سیاوش ملكی فر امروز در مراسم اختتامیه گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی در محل صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: ۸۳ شركت دانش بنیان در این رویداد شركت كردند.
وی اضافه كرد: در این رویداد ۶۵ نیاز فناورانه توسط فرودگاه های مختلف ارائه شد؛ همین طور نمایشگاه توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی انجام شد.
ملكی فر اشاره كرد: حاصل دو روز برگزاری این رویداد، انعقاد ۶۰۲ میلیارد تومان تفاهم نامه بین شركت های دانش بنیان و سازمان ها و ارگان های در رابطه با صنعت فرودگاهی بوده است.
حسن خوشخو معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز در این رویداد اظهار داشت: در این رویداد، نیازهای فناورانه این صنعت ارائه شد و ما این مساله را به فال نیك می گیریم.
وی تاكید كرد: این رویداد موجب شد پل ارتباطی بین صنعت فرودگاهی و شركت ها كلید بخورد و انگیزه را برای بهره گیری از محصولات شركت های دانش بنیان دراین زمینه ایجاد كند.
خوشخو اظهار داشت: ما در این رویداد یك پویایی را در سطح شركت ها دیدیم و تفاهم نامه هایی را جهت استفاده از محصولات شركت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی منعقد كردیم.
وی تاكید كرد: شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد فضایی را در اختیار مركز همكاریهای این شركت ها در شهر فرودگاهی اختصاص دهد تا آنها بتوانند در امتداد رفع نیاز صنعت فرودگاهی گام بردارند و ما را از وابستگی به سایر كشورها در این صنعت بی نیاز كنند.
معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اشاره كرد: ظرفیت های علمی در این صنعت قادر به رفع نیازهای ما است.


منبع:

1398/09/14
21:35:11
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: تولید , شركت , علم , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
گوپا