ساخت نسل بعدی سیستم های اخطار موشكی

ساخت نسل بعدی سیستم های اخطار موشكی

به گزارش گوپا ارتش آمریكا به شركت صنایع دفاعی ˮبی ای ئی سیستمزˮ( BAE Systems) ۱۷۹ میلیون دلار بودجه اعطا كرد تا این شركت نسل بعدی ˮسیستم اخطار موشكیˮ(MWS) را تولید نماید.


به گزارش گوپا به نقل از نیواطلس، هدف از این اقدام محافظت از بالگردهای ارتش آمریکا است.
سیستم اخطار موشکی بعنوان بخشی از برنامه "سیستم اخطار موشک موقت محدود"(LIMWS) با "قابلیت واکنش سریع"(QRC) است و با این هدف طراحی شده که تهدیدهای نظامی را بهتر تشخیص دهد و احتمال بقا بالگردها در محیط جنگی را ارتقا بخشد.
سیستم های اخطار موشکی بخشی کلیدی برای سیستم های مدرن دفاعی هوایی هستند و برای مقابله با سیستم های پیشرفته تسلیحات ضدهوایی به ارتقا مداوم نیاز دارند.
این سیستم جدید مبتنی بر سیستم پیشرفته اخطار "۲-Color" شرکت "بی ای ئی سیستمز" است که برای به کارگیری در شرایط سخت هواگردهای گردنده بال طراحی شده است.
سیستم "LIMWS" برای این طراحی شده است که از نظر اندازه، وزن و مصرف نیرو با هواپیماهای فعلی ارتش، رابط های خلبان و اقدامات متقابل برای نصب سریع و ادغام سیستم ها سازگار شود.
"کریس آستین"(Chris Austin) مدیر راهکارهای شناسایی تهدید در بی ای ئی سیستمز اظهار کرد، امروزه، تهدیدهایی هوایی با سرعت در حال گسترش هستند و باندهای هوایی ما به پیشرفته ترین سیستم های محافظ موجود نیاز دارند.
منبع:

1399/04/30
14:50:35
5.0 / 5
2102
تگهای خبر: تولید , ساخت , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
گوپا