اسپیس ایکس ماهواره تبلیغاتی به فضا می برد

اسپیس ایکس ماهواره تبلیغاتی به فضا می برد

به گزارش گوپا اسپیس ایکس سال آینده یک ماهواره کیوب ست را همراه موشک فالکون ۹ به مدار زمین می برد که تبلیغاتی را در فضا نمایش دهد.


به گزارش گوپا به نقل از دیلی میل، بر اساس گزارشی جدید اسپیس ایکس ماهواره ای به فضا می فرستد تا تبلیغاتی را نمایش دهد. این تبلیغات فضایی بعد از ضبط در فضا در پلت فرم های توییتر و یوتیوب منتشر می شوند. در همین راستا استارت آپ کاناداییGEC یک ماهواره کیوب ست را همراه موشک فالکون ۹ را به فضا می فرستد. روی یک سمت ماهواره نمایشگر پیکسل دار کوچکی وجود خواهد داشت که آگهی را نمایش می دهد.
بر مبنای اطلاعات موجود، این ماهواره مجهز به یک مونوپاد سلفی خواهد بود که از نمایشگر فیلم می گیرد و آنرا به زمین ارسال می کند. شرکتی که بودجه این ماهواره را تأمین می کند، عملیات DOGE-۱ به ماه هم انجام می دهد. این اولین عملیات ارسال محموله تجاری به ماه است که تمام هزینه آن با رمز ارز دوج پرداخت می شود. البته شرکتGEC هنوز اعلام نکرده هزینه خرید توکن های مورد نیاز برای تبلیغ در یک بیلبورد در مدار زمین یا ارسال ماهواره کیوب ست به فضا چقدر است. به قول ساموئل رید مدیر ارشد اجرایی استارت آپGEC این شرکت هم اکنون مشغول ساخت ماهواره ای است که هنگام قرار گرفتن در فضا تبلیغات و لوگوهای تجاری را نشان داده است. ماهواره مذکور همراه موشکی به مدار زمین می رود که مأموریت DOGE-۱ به ماه را هم فضا می برد. این موشک در ۲۰۲۲ میلادی به فضا فرستاده می شود.

1400/05/20
00:53:43
5.0 / 5
532
تگهای خبر: آینده , ساخت , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گوپا