افشاگری در مورد اثرات مسموم فیسبوک در سنای آمریکا

افشاگری در مورد اثرات مسموم فیسبوک در سنای آمریکا

دو سناتور آمریکایی می گویند یک افشاگر هفته آینده در مورد تأثیرات مسموم فیسبوک بر روی کاربران جوان در سنای این کشور اظهارنظر خواهد نمود.به گزارش گوپا به نقل از رویترز، شهادت این افشاگر برای درک اثرات خطرناک پلت فرم فیسبوک بر روی کاربران جوان بسیار حیاتی توصیف شده است. وی در مورد این که چه زمانی فیسبوک از این مسئله آگاه شده و برای رفع این مشکل چه کاری انجام داده هم اظهار نظر خواهد نمود.
ریچارد بلومنتال سناتور دموکرات و رئیس کمیته فرعی هیأت بازرگانی سنا و مارشا بلاک برن سناتور جمهوری خواه و عضو کمیته فرعی مذکور این مورد را پیگیری کرده اند. بلاک برن در این مورد گفته است: فیسبوک باید پاسخگوی مسائل زیادی باشد؛ از چشم بستن بر اثرات منفی پلت فرم های خود بر روی سلامت روان جوانان تا ناتوانی آن جهت کمک به پلیس برای مقابله با قاچاق، آزار خانگی و دیگر محتوای مضر.
روز گذشته اینستاگرام از زیرمجموعه های فیسبوک به دلیل فشار نمایندگان کنگره و گروه های مدافع حقوق اطفال از طریق اندازی خدمات ویژه کودکان که می توانست امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر بیندازد، انصراف داد. فیسبوک در مورد این تحول تازه اظهارنظر نکرده است.


منبع:

1400/07/08
11:05:15
5.0 / 5
281
تگهای خبر: آینده , خدمات , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
گوپا