در دانشگاه صنعتی امیركبیر محقق می شود؛

اعطای جایزه ملی به واحدهای صنعتی، انتخاب ۳ استارت آپ موفق

اعطای جایزه ملی به واحدهای صنعتی، انتخاب ۳ استارت آپ موفق

گوپا: مراسم اعطای جایزه ملی لجستیك و زنجیره تامین با هدف هدایت واحدهای صنعتی كشور در راه تعالی در مهرماه سال آینده برگزار می گردد.به گزارش گوپا به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، جایزه ملی لجستیك و زنجیره تامین با هدف تشویق و هدایت واحدهای صنعتی و خدماتی كشور در جهت حركت در راه تعالی فعالیت‏های لجستیك و زنجیره تأمین، فرهنگ‏سازی و احداث درك و آگاهی لازم از اهمیت و ارزش‏های نهفته در كارآمدی در لجستیك و زنجیره تامین در بنگاه‏ها و سازمان‏ها، تدوین استاندارد ها و ارتقای كمی و كیفی طرح های حوزه لجستیك و زنجیره تامین، قدردانی و تشویق بنگاه‏ها و تدوین شاخص ها و استانداردهای لجستیكی جهت پاسخ گویی به الزامات ملی و بین المللی از طرف دانشگاه صنعتی امیركبیر در مهرماه سال ۱۳۹۸ برگزار می گردد.
این جایزه دارای بخش های نمایشگاهی، جشنواره استارتاپ، همایش ملی لجستیك و زنجیره تامین و جایزه ملی لجستیك و زنجیره تامین میگردد.
تندیس های بلورین، سمین و زرین، تقدیر نامه و گواهینامه سطوح جوایز این جایزه است. سازمان هایی كه به هر یك از سطوح دست یابند می توانند به مدت ۲ سال از نشان این جایزه در تبلیغات خود استفاده كنند.
در بخش جشنواره استارت اپ این جایزه باز علاوه بر آنكه ۳ استارتاپ برگزیده انتخاب می شود، امكان معرفی این شركت های نوپا برای جذب سرمایه فراهم خواهد شد.
نمایشگاه تخصصی لجستیك و زنجیره تامین در حاشیه مراسم این جایزه برگزار خواهد. در این نمایشگاه از آخرین دستاوردهای لجستیكی نهادها و شركت های ملی و بین المللی رونمایی خواهد شد. بررسی و انتخاب شركت ها و نهادهای مذكور توسط كارگروه های مربوط صورت خواهد پذیرفت.
برای برگزیدگان جایزه بسته های حمایتی اعطا میگردد. بر این اساس بسته حمایتی طلایی شامل حمایت ۹۰۰ میلیون ریالی، بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۶۰۰ میلیون ریالی و بسته حمایتی نقره ای شامل حمایت مالی ۴۰۰ میلیون ریالی میگردد.
محل برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه صنعتی امیركبیر خواهد بود. به منظور توسعه حوزه لجستیك این دانشگاه مبادرت به برگزاری مقطع كارشناسی ارشد لجستیك و زنجیره تأمین و همین طور راه اندازی آزمایشگاهی در این حوزه كرده است علاوه بر آن پایان نامه های مرتبط در مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا درباب مدلهای تعالی زنجیره تأمین اجرایی شده است.

1397/10/09
15:24:46
5.0 / 5
4365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
گوپا