وزیر ارتباطات خبر داد:

دستور دادستانی برای بستن سایتهای دانلود به خدمات دهندگان وب

دستور دادستانی برای بستن سایتهای دانلود به خدمات دهندگان وب

به گزارش گوپا به دنبال محدودیت بوجود آمده روی سایتهای دانلود فیلم، وزیر ارتباطات اظهار داشت: این مورد از جانب دادستانی به عرضه دهندگان خدمات میزبانی وب دستور داده شده است.به گزارش گوپا به نقل از مهر، امكان دسترسی به دانلود فیلم روی برخی سایتهای ایرانی دانلود مجانی فیلم و سریال غیر ممكن شده و لینك های دانلودشان به علت قطع سرور، غیرفعال شده است.
در این باره محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در توئیتر در پاسخ به اعتراض كاربران به محدودیت بوجود آمده در سایتهای دانلود فیلم، اظهار داشت: «والله بسته شدن سایتهای دانلود فیلم به من مربوط نیست. دادستانی به عرضه دهندگان خدمات میزبانی وب دستور داده، این وسط من هیچ كاره ام.»
وی با اشاره به اینكه «مسئولیت ما وصل است و در قطع، مقام تشریفاتی هم نیستیم»، اظهار داشت: « وزیر ارتباطات در فیلترینگ اختیاری ندارد كه از آن استفاده نماید. باور كنید اگر اختیار داشتم از این اختیار مدتها پیش استفاده می كردم.»
وزیر ارتباطات با انتقاد از قطع سرور سایتهای دانلود، افزود: «فردا همه این سایتها، سرورهایشان را از ایران بیرون می برند و باردیگر بازار مافیای فیلترشكن رونق می گیرد.»
جهرمی تصریح كرد: «بسیاری از كشورها با مشكل عدم رعایت كپی رایت مواجهند و شیوه های بهتری برای مدیریت این مشكل دارند.»

1398/07/11
12:10:32
5.0 / 5
4302
تگهای خبر: بازار , خدمات , سایت , كاربران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
گوپا