زمینه همكاری پیام رسان گپ با شركتهای ارمنستانی فراهم می شود

زمینه همكاری پیام رسان گپ با شركتهای ارمنستانی فراهم می شود

به گزارش گوپا پیام رسان گپ با حضور در نمایشگاه تخصصی كشور ارمنستان (Digi Tec Expo۲۰۱۹ ) ضمن عرضه امكانات خود، از فراهم شدن زمینه همكاری با شركتهای ارمنی و بین المللی اطلاع داد.به گزارش گوپا به نقل از پیام رسان «گپ»، بامداد امروز نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات ارمنستان با سخنرانی وزیر فناوری ارمنستان شروع به كار كرد.
وزیر فناوری اطلاعات ارمنستان ضمن بازدید از غرفه پیام رسان بومی «گپ» با مهدی انجیدنی مدیرعامل این پیام رسان در مورد امكانات «گپ» همچون هوشمندسازی شهری و اینترنت اشیا صحبت كردند كه این قابلیت ها بسیار مورد توجه وزیر ارمنستان قرار گرفت.
همچنین وی پیشنهاد همكاری با شركتهای ارمنی را ارائه نمود.
در ادامه این نمایشگاه مدیرعامل پیام رسان «گپ»، مصاحبه ای با تیم كنفرانسی wcit داشت كه در آن زمینه های همكاری پیام رسان «گپ» با شركتهای ارمنستانی مورد بررسی قرار گرفت.
بازدیدكنندگان این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه «گپ» در مورد همكاری با این پیام رسان بومی اظهار علاقه كردند.
گفته می شود محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران هم مقرر است از این نمایشگاه بازدید نمایند.
نمایشگاه تخصصی Digi Tec ارمنستان از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه در محل مجموعه كارن دمیرچیان ایروان و در حوزه هایی همچون سیستم ها و ابزار IT، راهكارهای شبكه جهانی و نرم افزاری، امنیت سایبری، راه حلهای ارتباط از طریق دور و شبكه، تكنولوژی موبایل و اپلیكیشن ها، طراحی و انیمیشن، فناوری چند رسانه ای و بازی، راهكارهای تكنولوژیك برای كسب و كار و آموزش فناوری درحال برگزاری است.

1398/07/15
11:32:37
5.0 / 5
4241
تگهای خبر: اینترنت , تكنولوژی , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
گوپا