فراخوان رویداد نوپاهای فناوری های همگرا اعلام گردید

فراخوان رویداد نوپاهای فناوری های همگرا اعلام گردید

به گزارش گوپا رویداد نوپاهای فناوری های همگرا در جهت توسعه محصول و بازار برگزار می گردد.به گزارش گوپا به نقل از معاونت علمی و فناوری، مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی بستری برای تجاری سازی ایده ها و دستاوردهای پژوهشگران و فناوران این حوزه فرادر قالب برنامه ای با عنوان «نوپاهای فناوری های همگرا» هم کرده است. تاکنون سه دوره از آن با موفقیت برگزار شده است و کسب و کارهای نوپا موفق به توسعه محصول خود شدند.
در سالجاری، چهارمین و پنجمین دوره از برنامه «نوپاهای فناوری های همگرا» برگزار می گردد. البته فراخوان جهت شرکت در چهارمین دوره آن سال قبل منتشر گردید و فراخوان پنجمین دوره هم سالجاری برگزار می گردد. استارت آپهای این حوزه با شرکت در دوره های آموزشی فراخوان در راه توسعه محصول خود قرار می گیرند و می توانند بازار خویش را توسعه دهند.
همچنین کمک به ارتقای فنی محصول و تسهیل دریافت مجوزها و استانداردها یکی دیگر از مزیت های حضور در این برنامه است. مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی سال ۹۷ با انتشار اولین فراخوان این برنامه را شروع کرد. ۹ گروه از دوره نخست موفق به راه اندازی کسب وکار نوپای خود شده اند. همینطور ۸ گروه هم بعد از دریافت آموزش ها و مشاوره های لازم در دوره دوم به دنبال جذب سرمایه و تشکیل کسب وکار خود هستند.

1399/02/08
18:59:24
5.0 / 5
2617
تگهای خبر: بازار , شركت , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
گوپا